Uyarılar! Lütfen Dikkatle Okuyunuz!

  • Entele otu (halk dilinde bit otu olarak geçer) Hindistan kökenlidir ve pahalı bir bitkidir. (10 gr'ı 10-20TL civarındadır) Taklit ve sahte ürün almamaya özen gösterin. (Tanıdık bir aktardan almanızı öneriyoruz.)
  • Entele otu keskin ve zehirlidir. Göz ile teması önleyin ve kaynattığınız kabı yemek pişirmek için kullanmayın.
  • Satın alırken aktardan entele otu hakkında mutlaka bilgi alın, gerekirse farklı kaynaklardan da yararlanın.
  • Entele otu saçları gürleştirir ve daha hızlı uzamasını sağlar. Bu etki bayanlarda daha fazla olduğu gözlenmiştir.
  • Karışımlarınızda azar azar kullanarak tasarruf edin. Artan suyu saklayın ve kısa süre sonra tekrardan kullanın.
  • Eğer yeterli bilgiye sahip olamadıysanız yılan yağı ya da havuç maskesi formüllerini deneyin.

Ve Mucizevi Formülümüz

Aktardan bir miktar (bütçenize göre) entele otu alın. 2 veya 2.5 bardak sirke ile 2 veya 2.5 bardak suyun içine katıp kaynatın. Suyun yarısı buharlaşıncaya kadar kaynatmaya devam edin ve soğumasını bekleyin. Saç diplerinize masaj yaparak sürün ve 1-2 saat bekleterek yıkayın.

Veya, öncelikle saçlarınız yıkayın. Bir miktar entele otunu cezvenin dörtte üçünü suy
la doldurup, suyunun yarısı buharlaşıncaya kadar kaynatın ve tohumlarını süzün. Ilımasını bekleyerek küçük cam şişede almış olduğunuz badem yağını ve küçük cam tüpteki bepanthene'i suya katıp karıştırın. Karışımı saç diplerinize masaj yaparak sürün ve bir naylon poşeti başınıza bağlayıp 10-15 dakika fön makinesi ile kurutun. Bir süre bekletip, naylonu çıkardıktan sonra saçlarınızı tekrar yıkayın.

Not: Bu uygulamayı haftada 1 yada 2 kez uygulayabilirsiniz. (Fiyatının yüksek olmasından dolayı 10 günde birde uygulayabilirsiniz, periyot tercihi sizin elinizde.) Deneyen bayanlar olumlu dönüşler yapmıştır. Zaten entele otunun faydaları arasında saç uzatma etkisi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için Google'da araştırma yapabilirsiniz. Lütfen sizde uygulama sonuçlarını bize yazının altında bulunan yorum aparatını kullanarak bildiriniz.

Sende yorum yaz!

Bu makale ilgili düşüncelerini, deneyimlerinizi şimdi bizimle paylaşabilirsin.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!